Jeugdwerking

Jeugdcomité

Het jeugdcomité zal in 2020 uit 9 personen bestaan. Na jaren trouwe dienst nemen we afscheid van Jarne, Lothar, Rik en Steven. Bedankt allemaal voor al jullie inzet! Tijdens het voorbije seizoen 2019 vervoegden Brent, Anna, Vincent en Jannie ons jeugdbestuur, veel succes!

Naam E-Mail Telefoon
Megge Ceuppens megge.ceuppens@hotmail.com 0493/56.22.67
Sam Cornet sam_cornet@hotmail.com 0485/29.03.56
Linde Verbist linde_verbist@hotmail.com 0471/46.04.04
Liam Van Tongerloo liam.vantongerloo@skynet.be 0471/07.62.09
Anna De Cuyper decuypera0324@gmail.com 0471/55.72.21
Lennert Verbist lennert_verbist@hotmail.com 0492/63.65.47
Vincent Heylen heylen.vincent@hotmail.be 0491/42.77.57
Brent Dockx brentdockx0@gmail.com 0484/56.45.94
Jannie Fierens janniefierens@hotmail.com 0499/74.02.70

Jeugdlessen

De jeugdlessen beginnen dit jaar op zaterdag 18 april vanaf 9.30 uur. Op deze dag worden de inschrijvingen verwerkt. Indien je er die dag niet kunt zijn, is het uiteraard steeds mogelijk om later nog aan te sluiten. Op zaterdag 25 april is er dan de eerste echte les. De lessen gaan door van 9 uur tot 14 uur. Tijdens deze 10-lessenreeks op zaterdag zal er ook begeleid tennis zijn op woensdag van 13u30 tot 17u30. De kostprijs voor de jeugdlessen bedraagt 30 euro.

Let op: deze 30 euro geldt enkel als lesgeld en dient betaald te worden bovenop het lidgeld.
Nieuw: er kan enkel ingeschreven worden voor de jeugdlessen indien het lidgeld vooraf werd overgeschreven.

We houden vast aan ons lessensysteem van vorig jaar, waarbij de 10 lessen (voor de jeugdstage) zoveel mogelijk zullen doorgaan in vaste groepjes. Tijdens de zomervakantie zullen er twee zomerstages plaats vinden.

Jeugdstage

De Jeugdstage zal dit jaar doorgaan het weekend van 3-4-5 juli. De locatie is domein De Nekker in Mechelen. We zullen hier met de bus naartoe gaan.