Jeugdwerking

Jeugdcomité

Het jeugdcomité zal in 2019 uit 9 personen bestaan. Na jaren trouwe dienst nemen we afscheid van Siri en Toon. Ook Frederic besloot begin vorig seizoen al om te stoppen. Bedankt allemaal voor al jullie inzet! Tijdens het voorbije seizoen 2018 vervoegden Linde en Lennert Verbist al ons jeugdbestuur. Welkom Linde & Lennert!

Naam E-Mail Telefoon
Megge Ceuppens megge.ceuppens@hotmail.com 0493/56.22.67
Sam Cornet sam_cornet@hotmail.com 0485/29.03.56
Rik Janssens rikjanssens@telenet.be 0472/81.41.05
Steven Helsen steven_helsen@skynet.be 0478/41.66.69
Jarne Dillen jarne99.dillen99@gmail.com 0479/03.06.87
Liam Van Tongerloo liam.vantongerloo@skynet.be 0471/07.62.09
Lothar Bellens bellenslothar@gmail.com 0498/35.20.24
Lennert Verbist lennert_verbist@hotmail.com 0492/63.65.47
Linde Verbist linde_verbist@hotmail.com 0471/46.04.04

Jeugdlessen

De jeugdlessen beginnen dit jaar op zaterdag 20 april vanaf 9.30 uur. Op deze dag worden de inschrijvingen verwerkt. Indien je er die dag niet kunt zijn, is het uiteraard steeds mogelijk om later nog aan te sluiten. Op zaterdag 27 april is er dan de eerste echte les. De lessen gaan door van 9 uur tot 14 uur. Tijdens deze 10-lessenreeks op zaterdag zal er ook begeleid tennis zijn op woensdag. De kostprijs voor de jeugdlessen bedraagt 30 euro.

Let op: deze 30 euro geldt enkel als lesgeld en dient betaald te worden bovenop het lidgeld.
Nieuw: er kan enkel ingeschreven worden voor de jeugdlessen indien het lidgeld vooraf werd overgeschreven.

We houden vast aan ons lessensysteem van vorig jaar, waarbij de 10 lessen (voor de jeugdstage) zoveel mogelijk zullen doorgaan in vaste groepjes. Tijdens de zomervakantie zullen er twee zomerstages plaats vinden.

Jeugdstage

De Jeugdstage zal dit jaar doorgaan het weekend van 5-6-7 juli. De locatie is domein De Nekker in Mechelen. We zullen hier met de bus naartoe gaan.